Mehmet Akif Yılmaz' dan Mesaj
 
Ak Parti, sadece siyasi bir hareket değildir! Yıllardır elit bir zümre tarafından ezilen, sömürülen, hak ve hürriyetleri gasp edilen, kendi medeniyeti ile tüm bağları koparılmaya çalışılan Anadolu halkının tarih sahnesine tekrar çıkışının, yeni bir “dirilişin” simgesidir.

Artık işlerini bitirdik, bin yıl geçse de ayağa kalkamazlar, muhtar bile olamazlar..!” dedikleri bir anda, adeta küllerinden yeniden doğan “bir diriliş hareketi”dir Ak Parti.
Yıllardır bu topraklarda verilen diriliş mücadelesinde ödenen ağır bedelleri, harcanan onca emeği Rabbim zayi etmemiş, kimsesizlerin sesi olmayı başaran bu hareket, yine sessiz yığınların duası, gayreti ve Allah’ın inayeti ile bu günlere ulaşmıştır.
Daha henüz yolun başındayız. Zira bu büyük ülke adına hedef ve hayallerimiz çok büyük. Ak Parti’nin ortaya koyduğu 2023 ve 2071 Türkiyesi vizyonu somut bir hedef olarak önümüz durmaktadır.

Irk, mezhep ve meşrep temelli kardeş kavgalarını ortadan kaldırmış, milli birlik ve bütünlüğünü tesis etmiş; güçlü ekonomisi, güçlü ordusu, güçlü siyasi iradesi, genç ve dinamik toplum yapısı ile yeniden “Büyük Türkiye İdeali” inşallah hep birlikte gerçekleştireceğimiz en büyük hayalimizdir.
Ak Parti iktidarları döneminde birçok hayalin gerçekleştiğine tüm halkımız şahittir.
Biz de gelecek nesillerimiz adına tarihe altın harflerle yazılacak icraatlara imza atacak bir kadronun içerisinde, tüm gayret ve azmimizle ter dökmek maksadıyla siyaset sahnesine ilk adımımızı atıyoruz.

Rabbim samimiyet, sadakat, ihlas ve azimle gayret edip, ardımızdan hayırla anılacak hizmetler yapabilmeyi nasip etsin.

Sırtımıza yüklemeye cesaret ettiğimiz, Allah katında vebali de, mükâfatı da çok büyük olan millet emanetini hakkıyla taşıyabilme güç ve kuvvetini ihsan etsin.
Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık olsun.
 
Mehmet Akif YILMAZ
Ak Parti Kocaeli Milletvekili
 
Tüm Hakları Saklıdır 2015 © Mehmet Akif Yılmaz Sayac: 277119